Úvodní strana » Naše služby » Psychologická online poradna

Psychologická online poradna

Naše online psychologická poradna je tvořena z psychologů a psychoterapeutů, kteří mají vlastní praxi. Z praxe fungování psychiky víme, že řada témat, které s námi řešíte, přicházejí z nenadání a chcete se o nich bavit ihned. Stejně tak řada krizových situací vyžaduje neodkladnou pomoc či konzultaci. Protože není nic horšího, když zůstanete stát sami na místě, kde nic není a kde nemáte být. Řešíme s vámi vztahy, práci, zdraví, peníze, osobní růst, rodinné témata a další.

Můžete se nám ozvat s jakýmkoliv tématem. Nemusíte se registrovat. Můžete se na nás obrátit 12 hodin denně, kdekoliv, kde se nacházíte. Stačí vám k tomu jen internet a Skype. Všem, kteří našli odvahu a čas své téma řešit nabízíme naši psychologickou online poradnu, která funguje denně 8-20h. Je to jednoduché:

  1. Vyberte si svého psychologa nebo psychoterapeuta

  2. Objednáte si konzultaci na Vámi požadovaný čas modrým tlačítkem Rezervovat

  3. Objednáním terapie souhlasíte s vaší ochranou osobních údajů

  4. Jednoduše ji online zaplatíte. 

  5. Zahájíte videohovor přes Skype.

Mám kontaktovat psychologa před konzultací?

Nemusíte. Náš psycholog je připravený rovnou s vámi probrat danou situaci. 

Jakého psychologa nebo terapeuta si vybrat?

V jednotlivých profilech psychologů najdete informace o tom, jakou problematikou se konkrétní psycholog zabývá. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, ozvěte se nám, rádi vám poradíme.  

Je konzultace srovnatelná s osobní návštěvou?

Kvalita našich konzultací je stejně účinná jako kvalita osobních konzultací. Snažíme se poskytovat plně srovnatelnou péči, jako kdybyste seděli přímo v ordinaci. 

Můžu konzultaci zrušit?

Můžete. Podmínky zrušení jsou následující: více než 48 hodin před objednanou konzultací vám vrátíme 100% vaší částky, méně než 48 hodin platbu nevracíme. Pokud si přejete konzultaci zrušit, napište nám: simona@soulmio.com 

Firmy Rezrevuj si terapii

Už jen krok k objednání 30 min online konzultace zdarma! Vyplňte prosím dotazník a my se vám obratem ozveme.

Ochrana osobních údajů*

Pole označená * jsou povinná.