Úvodní strana » Naši terapeuti » Lucie Miškoci

Mgr. Lucie Miškóci. Je psycholožka a lektorka. Žije tady a teď. Princip "tady a teď" je pro její práci klíčový. Vychází z gestalt terapie a z přesvědčení, že má smysl zabývat se tím, co je právě přítomné, namísto bloudění v minulosti nebo vyhlížení budoucnosti.

Pracuje s technikami mindfulness, sebeřízení a pozitivní psychologie. Ráda kombinuje hravost, spontánnost a tvořivost s cílevědomostí a racionalitou. V životě podle ní potřebujeme obojí, důležitý je balanc. Rozum i intuice. Tah na bránu i nicnenělání.

Vystudovala jednooborovu psychologii na FSS Masarykovy univerzity (2015), pracuje 5. rokem jako školní psycholožka a kromě toho se věnuji dětským i dospělým klientům v soukromé praxi. Nadále se vzdělává za pomocí různých kurzů (mj. krizová intervence, práce s dětskou kresbou, syndrom vyhoření, mindfulness based stress reduction) i v rámci dlouhodobého terapeutického výcviku v gestalt modalitě.

Vede workshopy pro firmy na témata z oblasti komunikace a zvládání stresu - stress management, mindfulness, syndrom vyhoření, work-life balance a další. Ráda pomáhá lidem, aby si dokázali pomoct sami. Věří v sílu každého z nás najít v sobě spokojenost a klid.

Firmy Rezrevuj si terapii

Už jen krok k objednání 30 min online konzultace zdarma! Vyplňte prosím dotazník a my se vám obratem ozveme.

Ochrana osobních údajů*

Pole označená * jsou povinná.