Úvodní strana » O nás

O nás

Soulmio je projekt, který byl založen na základě několikaletých zkušeností z vrcholového byznysu, kde se obvykle péče o psychické zdraví nejvíce podceňuje. Veškerý program a obsah na našich stránkách je konzultován s odborníky na jednotlivá témata. Projekt má dvě fáze.

2019 - 2021

V první fázi se zaměřujeme na prevenci duševního zdraví pro koncové i firemní zákazníky. Provozujeme psychoterapeutickou poradnu online, sestavujeme unikátní obsah pro workshopy, vyvíjíme vlastní moderní program duševního zdraví, učíme lidi, jak se preventivně starat o své zdraví a nalézat vnitřní rovnováhu a budujeme komunitu lidí, kteří chtějí mít šťastný život.

2021-2025

V druhé fázi se budeme věnovat závádění technologií do psychologie a celostnímu přístupu při práci s psychickým i fyzickým zdravím člověka. Západní medicína neřeší příčinu, ale důsledek. Rozhodli jsme se prevencí, technologiemi, poznatků z psychologie, psychoanalýzy, psychosomatiky a filosofie vytáhnout to nejlepší a zavést to do praxe zdravého moderního stylu života.

Firmy Rezrevuj si terapii

Už jen krok k objednání 30 min online konzultace zdarma! Vyplňte prosím dotazník a my se vám obratem ozveme.

Ochrana osobních údajů*

Pole označená * jsou povinná.